MOTOSERCE W KOŁOBRZEGU JUŻ 18 RAZ

IMG_9289IMG_9302IMG_9304IMG_9313

Motoserce, to akcja charytatywna organizowana przez kołobrzeski Klub Motocyklowy Voyager. Na Skwerze Pionerów w Kołobrzegu prowadzono zbiórkę krwi a także zbierano pieniądze na wsparcie miejskiego hospicjum.

Podczas wydarzenia prezentowano stoiska ze sprzętem kołobrzeskiej policji i Straży Granicznej. Uczestnicy mogli obejrzeć pokaz ratownictwa drogowego przygotowany przez strażaków z OSP Dygowo. Organizatorzy zapewnili bezpłatną strefę gastronomiczną oraz wiele atrakcji dla dorosłych, dzieci  młodzieży. Osobom chętnym pielęgniarki z kołobrzeskiego szpitala udzielały konsultacji a także wykonywały pomiary poziomu cukru oraz ciśnienia.

W Krwiobusie osoby chętne oddawały krew, której w tym roku zebrano ponad 50 litrów. Natomiast na wsparcie placówki paliatywnej uczestnicy przekazali ponad 7 tysięcy złotych.

Jedną z atrakcji wydarzenia była parada motocykli, która ruszyła przed południem. W programie znalazły się również koncerty zespołów rockowych.

Organizatorzy charytatywnej akcji twierdzą, że Motoserce jest ideą, której celem jest zwrócenie uwagi na brak cennego daru jakim jest krew w polskich szpitalach oraz propagowanie idei krwiodawstwa. Na dzisiejszą akcję dla krwiodawców przewidziano  nagrodę, którą jest Skuter Junak.

Akcję Motoserce oficjalnie otworzyła prezydent Kołobrzegu Anna Mieczkowska.

Foto Grzegorz Milewski

48 total views, 2 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.