GORZOWSKA SZKOŁA MUZYCZNA IM. T. SZELIGOWSKIEGO OGŁASZA NABÓR

MUZYCZNA7

Szkoła Muzyczna I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego przy ul. Chrobrego 3 w Gorzowie Wlkp. zaprasza dzieci i młodzież na naukę gry na instrumentach w nowym roku szkolnym 2020/21. Nauka jest bezpłatna.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej smgorzow.pl lub pod numerem telefonu 95 7227537. Zgłoszenia przyjmowane są przez internet lub osobiście.

Szkoła przy Chrobrego 3, kształci dzieci i młodzież w I stopniu podstawowym i II stopniu na poziomie średnim. Szkoła oferuje odpłatne wypożyczanie instrumentów. Wielu jej absolwentów znanych jest nie tylko w Polsce ale także za granicą. Można ich spotkać m.in w orkiestrach Filharmonii, zespołach muzycznych, pracujących jako pedagodzy czy instruktorzy.

W ub. roku, po ośmioletniej przerwie szkoła zainaugurowała XXII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. J. S. Bacha.

Od roku 2000 impreza ma formę międzynarodową i cieszy się dużą popularnością w kraju i za granicą ( Litwa, Ukraina, Białoruś, Niemcy, Norwegia, Holandia).

Jury ma możliwość przyznania Grand Prix Indywidualności Konkursu. Podczas  XIII edycji Konkursu w 1996 r.  tytuł ten zdobył Rafał Blechacz – triumfator XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina w Warszawie.

Dyrektorem szkoły jest Anetta Rajewska.

680 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.