FILHARMONIA GORZOWSKA ZAPRASZA DO OBCHODÓW JUBILEUSZU DZIESIĘCIOLECIA

Z okazji swoich 10 urodzin Filharmonia Gorzowska…rozdaje prezenty! Mogą je otrzymać dzieci urodzone 18 maja 2011 roku oraz 18 maja 2021 roku.

18 maja minie dziesięć lat od momentu, kiedy w Filharmonii Gorzowskiej zabrzmiały pierwsze dźwięki muzyki. Z tej okazji Filharmonia zaprasza do wspólnego świętowania, organizując liczne koncerty, wydarzenia i konkursy. Jednym z nich jest ten adresowany do równolatków instytucji oraz maluszków, które przyjdą na świat 18 maja tego roku. Tą ostatnią akcję Filharmonia planuje przeprowadzić we współpracy z Wielospecjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

– W dniu 19 maja ordynatorzy oddziałów noworodkowego oraz położniczo-ginekologicznego wręczą mamom, które urodziły w dniu 18 maja 2021r. symboliczne vouchery do odbioru nagrody. Nagrody przekazane zostaną oczywiście jedynie po wcześniejszym otrzymaniu ustnej zgody laureatów. Będzie to roczny karnet na zajęcia Muzycznego Raczkowania, czyli zajęcia dla rodziców z dziećmi do czwartego roku życia. Będzie można go wykorzystać w wybranym sezonie artystycznym w ciągu czterech najbliższych lat – mówi Urszula Śliwińska, rzecznik Filharmonii Gorzowskiej.

Inną niespodziankę przygotowano dla dzieci, które podobnie jak Filharmonia Gorzowska obchodzą w tym roku 18 maja swoje 10 urodziny. Wystarczy przesłać do Filharmonii Gorzowskiej kopię legitymacji szkolnej dziecka celem potwierdzenia daty jego urodzin. Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: konkurs@filharmoniagorzowska.pl do dnia 25 maja tego roku. Wszystkie zgłoszone dzieci otrzymają podwójne zaproszenie na wybrany koncert familijny, realizowany w Filharmonii Gorzowskiej w sezonie artystycznym 2021/2022.

Szczegóły konkursu oraz jego regulamin dostępne są na stronie internetowej www.filharminiagorzowska.pl oraz w mediach społecznościowych Filharmonii Gorzowskiej.

 

 

347 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.