DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Szacunek i uznanie dla pracowników socjalnych

 21 listopada to święto pracowników instytucji pomocy społecznej, zaangażowanych w pomoc osobom i rodzinom najbardziej potrzebującym. To dzień przypominający, że wśród nas są ludzie potrzebujący empatii, zrozumienia i wsparcia.

W tym wyjątkowym dniu posyłamy do Państwa nasze serdeczne myśli i słowa wdzięczności. Wasz trud i pasja włożona w niełatwą, codzienną pomoc osobom potrzebującym zasługuje na najwyższą pochwałę i podziękowanie – napisali w okolicznościowym liście prezydent Jacek Wójcicki i wiceprezydent Małgorzata Domagała.

Pracownicy instytucji pomocy społecznej są najbliżej osób w trudnej sytuacji życiowej. Od ich pracy, zaangażowania, kompetencji oraz zrozumienia zależy często los potrzebujących pomocy.

Dziś, w Wasze święto, niech nam wolno będzie złożyć najserdeczniejsze życzenia; by pomoc drugiemu człowiekowi stała się dla Was prawdziwym spełnieniem i przyniosła satysfakcję. Niech każdy Wasz dzień będzie wypełniony ludzką przyjaźnią, serdecznością oraz wdzięcznością i niech nigdy Was nie opuszcza siła i pogodne serce – napisali prezydenci Gorzowa.

 Wydział Promocji i Informacji

153 total views, 2 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.