KARNAWAŁ DLA RODZIN W FILHARMONII GORZOWSKIEJ

Strauss

Szykujcie stroje balowe, maski i ulubione przebrania i bawcie się razem z nami – tak Filharmonia Gorzowska zaprasza na wyjątkowy, karnawałowy koncert familijny „Bal u Straussów”. Zabawa dla całych rodzin już w niedzielę 16 stycznia.

Wiedeńskie bale karnawałowe owiane są od wieków  nie lada legendą i rozbudzają wyobraźnię wszystkich miłośników wytwornej tanecznej rozrywki – niezależnie od szerokości geograficznej. Niektórzy potrafią przejechać nawet pół świata i zapłacić sporą sumę, żeby walca zatańczyć właśnie w Wiedniu. Tymczasem gorzowianie będą mieli taką okazję już w najbliższą niedzielę…w Filharmonii Gorzowskiej.

Głównym punktem programu styczniowego koncertu familijnego w stylu wiedeńskim będzie muzyka rodziny Straussów, która za sprawą pięknych melodii i żwawych rytmów wprawi gości w taneczny nastrój.

To jedyny taki koncert familijny w całym roku, kiedy najmłodsi bywalcy Filharmonii Gorzowskiej mogą poczuć się jak na prawdziwym balu i bez obaw, nie bacząc na filharmoniczne konwenanse, bawić się do woli w takt pięknych walców, skocznych polek i słynnych marszów.

Na scenie, obok Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej, którą pokieruje Sabrina Stachel, wystąpią tancerki Zespołu Tańca Aluzja. Koncert poprowadzi Natalia Makuch, wiolonczelistka Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej. W programie m.in. najsłynniejsze walce, marsze i polki Johanna Straussa ojca i jego synów.

Familijny koncert karnawałowy odbędzie się w niedzielę 16 stycznia o godz. 12.00.

 Bilety są w cenach:

20 zł ulgowy (do 16 lat)

25 zł normalny (dla opiekuna)

35 zł normalny indywidualny

120 zł rodzinny (dla sześciu osób, w tym maksymalnie dwóch dorosłych)

Informuje: Urszula Śliwińska –  rzecznik prasowy Filharmonii Gorzowskiej

 

 

384 total views, 3 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.