GORZOWSKI MZK JEDNYM Z NAJLEPSZYCH W KRAJU

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim jednym z najlepszych w kraju – w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej za rok 2021 zajął czwarte miejsce.

Ranking organizowany jest przez Dziennik Gazeta Prawna oraz Magazyn Strefa Gospodarki.

Miejsce naszego MZK w czołówce przedsiębiorstw w skali kraju to dla całego zespołu ogromne wyróżnienie jak i mobilizacja do dalszej, wytężonej pracy. Serdecznie dziękujemy kapitule konkursu za wyróżnienie oraz wszystkim naszym współpracownikom i klientom. To nasze wspólne wyróżnienie – podkreślił prezes MZK Roman Maksymiak.

Naszego przewoźnika wyprzedziły zakłady komunikacyjne w Warszawie i Tychach (pierwsze miejsce), w Opolu (drugie miejsce) oraz w Poznaniu i w Katowicach.

Celem organizowanego rankingu było pokazanie newralgicznych i ważnych w funkcjonowaniu lokalnych społeczności przedsiębiorstw, które świadczą usługę lokalnego transportu zbiorowego.

Podczas dokonywania oceny pod uwagę brane były takie dane jak: współudział w życiu lokalnych społeczności, integracja z lokalnymi społecznościami, prowadzona przez przedsiębiorstwa polityka jakości, polityka personalna, udział przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu środków unijnych. Bardzo szczegółowej analizie poddane zostały również kwestie finansowe, jak i kwestie techniczne, związane z eksploatowanym taborem.

Informuje: Dariusz Wieczorek – Wydział Promocji i Informacji

120 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.