KOMU PRZYPADNIE PUCHAR ROWEROWEJ STOLICY POLSKI?

ROWERYRO

24 godziny na rowerze! Wszyscy chętni zaproszeni są do rywalizacji o puchar Rowerowej Stolicy Polski.

W Gorzowie Wielkopolskim 10 czerwca o godz.15.00 rozpocznie się 24-godzinna sztafeta rowerowa. Pętla  zawodów zlokalizowana zostanie przy ul. Miłej.

W zabawie maksymalnie może wziąć udział 25 czteroosobowych sztafet. Zgłosić może się każdy kto ma trójkę rowerowych przyjaciół, czuje się na siłach, by jechać nieprzerwanie przez godzinę i jest osobą pełnoletnią.

Zgodnie z regulaminem, po godzinie jazdy na rowerze nastąpi zmiana uczestnika,  a pozostali członkowie sztafety będą odpoczywać i dopingować swojego partnera. Można zgłosić się rodzinnie, z grupą znajomych lub jako sztafeta firmowa, a nawet szkolna.

24 godzinna zabawa zakończy się o godz.15.00 następnego dnia, czyli  w niedzielę 11 czerwca, a na każdego z uczestników na mecie będzie czekał pamiątkowy medal.

Zgłoszenia: na adres mailowy wsp@um.gorzow.pl.
Zgłoszenie powinno zawierać informacje o nazwie drużyny oraz jej czteroosobowym składzie.

Od 1 czerwca trwa rywalizacja w ramach Rowerowej Stolicy Polski. Rywalizacja gorzowian po raz pierwszy ma partnera strategicznego, jest nim Grupa CAPS Gorzów.

Aktualnie Gorzów zajmuje 4 miejsce, za Białą Podlaską, Puławami i Gnieznem. Mamy na koncie 111 923 kilometry. Walczymy do końca czerwca.

Wg Marta Liberkowska

Fot. Bartłomiej Nowosielski

184 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.