KASY FILHARMONII GORZOWSKIEJ BLIŻEJ MELOMANÓW

fot. Edyta Molska - kasa Filharmoni3

Nastąpiła zmiana lokalizacji kas w Filharmonii Gorzowskiej, teraz ponownie znajdują się w przedsionku foyer. To ważna informacja dla wszystkich, którzy bilety na koncerty wolą kupować stacjonarnie, a nie przez internet.

– Teraz, po bilet trafi już bez problemu każdy. Wystarczy przekroczyć próg budynku i po lewej stronie zlokalizowane są dwa stanowiska kasowe –  poinformowała Edyta Molska, kierownik marketingu.

Od początku istnienia Filharmonii kasa funkcjonowała sezonowo w innym pomieszczeniu. Natomiast w  2015 roku podjęto decyzję o przeniesieniu stanowisk na stałe do pomieszczenia znajdującego się obok korytarza prowadzącego do części administracyjnej.

Pod koniec ubiegłego roku przeprowadzony został remont, który miał na celu przede wszystkim podłączenie odrębnego oświetlenia i klimatyzacji oraz wydzielenie pomieszczenia od pozostałej części foyer. Remont został dofinansowany z budżetu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Przy okazji zmodernizowano także główne drzwi do budynku. Teraz będą otwierać się automatycznie, za pomocą siłownika.

Filharmonia zaprasza już do nowego punktu obsługi. Kasy czynne są od wtorku do piątku od godz. 12 do 17,  oraz godzinę przed każdym koncertem.

Nadal również funkcjonuje internetowa sprzedaż biletów, z której można skorzystać poprzez stronę internetową Filharmonii.

 

104 total views, 2 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.