„PAJACE” LEONCAVALLA – WIDOWISKIEM PLENEROWYM W SZCZECINIE

Od 5 do 8 sierpnia w Szczecinie odbywać się będzie Wielki Zlot Żaglowców, następnie 11 i 12 sierpnia będą miały miejsce Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne.

Jak informuje rzecznik prasowy Magdalena Jagiełło, Opera na Zamku w Szczecinie wpisuje się premierą spektakularnego widowiska plenerowego, pierwszego takiego w Polsce – „Pajaców” Ruggera Leoncavalla w oba te wydarzenia.

„Pajace” wystawione zostaną w Teatrze Letnim o godz. 20.30. Spektakl poprzedzony będzie akcjami happeningowymi w mieście z udziałem grup artystycznych Szczecina, które zakończy barwny korowód cyrkowców, prowadzących publiczność na spektakl.

„Śmiej się, pajacu”, „komedia skończona” – pamiętają Państwo te słowa? To właśnie z tej opery, która w szczecińskim wydaniu będzie wielkim, spektakularnym przedstawieniem z udziałem chóru miejskiego. Reżyserii tego dzieła podjął się Michał Znaniecki, znany na całym świecie, rozchwytywany przez najlepsze sceny artysta, który wszystko co ma w rękach, dzięki swojej niezwykłej wyobraźni, zamienia w złoto.

„Pajace” to genialne przedstawienie, które długo zostanie naszym gościom w pamięci. Michał Znaniecki zedrze maski z artystów i z nas – widzów. Piękna scenografia, barwne kostiumy, teatr w teatrze, historia miłości w trupie wędrownych, śmiech przez łzy i łzy przez śmiech – to odbicie naszego życia. Uwaga – spoiler! Dojdzie do zbrodni….

I niespodzianka! Spektakl można obejrzeć jedynie za …  60 groszy! To nasz prezent na 60-lecie Opery na Zamku – zapewnia rzecznik Opery Magdalena Jagiełło.

Szczegóły na temat widowiska i minispektakli oraz rezerwacji biletów na stronie www.opera.szczecin.pl

342 total views, 2 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.