HANNA ŚLESZYŃSKA NA GORZOWSKIEJ SCENIE LETNIEJ

Śl

Występ Hanny Śleszyńskiej, aktorki, piosenkarki kabaretowej, ulubienicy publiczności –  zgromadził tłumy w niedzielny wieczór na Scenie Letniej Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. – Całą drogę padał deszcz, dopiero w Gorzowie przywitała nas słoneczna pogoda – mówiła artystka, która już po raz kolejny przypomniała gorzowianom, że chrzczona była w gorzowskiej katedrze. Bardzo ubolewała, gdy rok temu świątynia stanęła w płomieniach i do dzisiaj nie jest odbudowana. Śleszyńska powiedziała, że na gorzowskim cmentarzu pochowani są jej dziadkowie. I zdarzyło się tak, że gdy odwiedzała ich mogiłę, stojąca obok pani, z zachwytem stwierdziła: „pani Haniu, bardzo się cieszę, że groby mamy obok siebie”.

Śleszyńska wykonała wiele znanych utworów, m.in Młynarskiego, zaprezentowała także utwór napisany przez Artura Andrusa specjalnie z okazji jej występu w mieście Stali Gorzów – zaznaczył w tekście Andrus.

Słuchacze nie chcieli się z artystką rozstawać, więc po oficjalnym pożegnaniu i przyjęciu kwiatów wróciła na scenę i dała jeszcze popis.

Dyr teatru Jan Tomaszewicz pocieszył publiczność, zapewniając, że gdy katedra zostanie odbudowana jeszcze raz w tym kościele ochrzcimy Hannę Śleszyńską.

Zatem na zakończenie były salwy. ŚMIECHU.

 

269 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.