MALI ARTYŚCI U WOJEWODY LUBUSKIEGO

IMG_2691[1](1)

2,5 tys. prac ze 130 placówek oświatowych napłynęło do trzeciej edycji Konkursu Wojewody Lubuskiego na kartkę świąteczną. Konkurs był skierowany do dzieci przedszkolnych i uczniów z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej szkół podstawowych.
Prace pod okiem Wojewody oceniła komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Nowak, Klaudia Stępień i Agnieszka Sadowska. Komisja, nie kryła, że z takiego ogromu trudno było wyłonić kartki te szczególne, nagrodzone.
Oprócz pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca, komisja przyznała trzy wyróżnienia. Stały się one oficjalnymi kartkami wojewody. Będą wysyłane do samorządów i różnych jednostek współpracujących z Lubuskim Urzędem Wojewódzkim.
Z małymi autorami nagrodzonych prac wraz z rodzicami i opiekunami spotkał się wojewoda Władysław Dajczak w czwartek, 17 grudnia 2015 r. w budynku urzędu. Każde z dzieci otrzymało wielki pakunek, a w nim klocki lego i słodycze. Po gratulacjach, podziękowaniach, życzeniach świątecznych i wspólnym zdjęciu Wojewoda Dajczak zaprosił uczestników spotkania na słodki poczęstunek.
Dobra wiadomość dla wszystkich dzieci i ich opiekunów biorących udział w konkursie jest taka, że każde dziecko otrzyma indywidualny dyplomy z podziękowaniami od wojewody lubuskiego Władysława Dajczaka za przesłane prace.
Wyniki konkursu:
Laureaci:
I miejsce Krzysztof Mielczarek – 8 lat, Szkolna Pracownia Artystyczna w Torzymiu
II miejsce Oliwier Piotrowski – 8 lat, Szkoła Podstawowa w Przytocznej
III miejsce Joanna Perska – 7 lat, Szkoła Podstawowa w Niegosławiu
Wyróżnienia:
Martyna Wojciechowska – 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Drezdenku
Hanna Kujawa 9 lat, Szkoła Podstawowa w Bobrówku
Maja Ciukowska – 4 lata, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Nietkowie.
Tekst i foto Helena Tobiasz

2,248 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.