CZYSTA WODA DLA KOBIET W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

program_konferencjiCZWCZW1CZWCZW5

Po raz piętnasty Fundacja Czysta Woda w Gorzowie Wielkopolskim zorganizowała konferencję dla pań.  Jubileuszowe spotkanie rozpoczęło się o godz. 11 w sali koncertowej Filharmonii Gorzowskiej. Prezesem fundacji jest Grażyna Wojciechowska, która przypomniała, że piętnasta konferencja kobiet zbiega się z 30.leciem działalności samorządów. Grażyna Wojciechowska od 37 lat jest radną nadwarciańskiego grodu, postanowiła uhonorować aktywnie działające kobiety.  W programie spotkania odbyła się więc gala, podczas której wręczone zostały Honorowe Statuetki.

Bez mężczyzn świat byłby pusty i smutny, zatem kilku rodzynków uroczystość uświetniło. Mimo masek na twarzach, rozpoznać się dali m.in Sławomir Szenwald – dyr. Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zb. Herberta, Czesław Ganda – prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Augustyn Wiernicki – prezes Stowarzyszenia Pomocy Bliźniemu im. Brata Krystyna. Byli także panowie fotoreporteży.

Miłe słowa do kobiet wygłosił prezydent miasta Jacek Wójcicki, wyrażając przy tym szacunek do mamy i żony. Natomiast Jan Kaczanowski – przewodniczący Rady Miasta, serdeczności przesłał wszystkim paniom na widowni oraz tym z którymi pracuje ale nade wszystko wspaniałe słowa skierował do nieobecnej tu żony, wyznając, że jest jego wielką miłością. I było to nadzwyczaj sympatyczne.

Zorganizowano także imprezy towarzyszące, m.in. blok medyczny przygotowany przez Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki, pokaz sukni wieczorowych Natalii Ślizowskiej i dodatków kaletnika Rafała Rybickiego oraz koncerty m.in filharmoników, Julii Bury, stypendystki prezydenta miasta oraz rodzeństwa Karoliny i Dawida Omelchenko.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Anna Polak oraz prezydent Gorzowa Wielkopolskiego Jacek Wójcicki.

354 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.