“JEREMI SIĘ OGARNIA.LOL” W GORZOWSKIM TEATRZE

Ter5Teary5taar5TEA5Tea5Taert5

Spektakl w ramach Miejskiej Kampanii Profilaktycznej pt. „Jeremi się ogarnia.Lol” w reżyserii Beaty Chorążykiewicz spełnia wszystkie wymogi wysokiej kultury: bawi, edukuje i wychowuje. W przedstawieniu biorą udział gorzowscy aktorzy oraz uczestnicy Gorzowskiego Studia Teatralnego dla Dzieci i Młodzieży.

Z wielką przyjemnością ale także z łezką w oku ogląda się grę młodych artystów a nade wszystko radości przysparza podjęty temat i na to wszystko wspaniale reaguje młoda publiczność.

Dziś odbyła się premiera dla młodzieży.Widzów powitał dyr. Jan Tomaszewicz.

– Podobało się wszystko: aktorstwo, muzyka – skomponowana przez Marka Zalewskiego i problematyka spektaklu, którego autorem jest Szymon Jachimek – tak odpowiadali młodzi ludzie po obejrzeniu przedstawienia.

Sscenografię przygotowała Joanna Sapkowska-Pieprzyk.

Wystąpili aktorzy:  Beata Chorążykiewicz, Justyna Jeleń, Przemysław Kapsa, Joanna Rossa oraz zamiennie uczniowie studia teatralnego: Maciek Zygmunt/Hubert Konieczny/Kuba Zienkiewicz/Wiktor Grzegory/ Franek Nędza

Z całego serca zachęcam do obejrzenia tego spektaklu, ukazującego współczesną rzeczywistość. Można tu odnaleźć niejedną współczesną rodzinę, borykającą się z internetowym światem. Można też spojrzeć na siebie i znaleźć odpowiedź na życie, którego największym celem jest miłość.

Naprawdę warto odwiedzać piękny, zrewitalizowany gorzowski teatr. Od początku sezonu pojawiło się także lustro w szatni, oczekiwane szczególnie przez panie, choć panowie także chętnie z niego korzystają. Pan Dyrektor obiecał i jest :)

Na stronie http://stara.teatr-gorzow.pl/?p=5965 teatr zachęca:

– Może zaciekawimy Was historią Jeremiego i jego przyjaciół? On przyciska z reguły ON: „League of Legends”…

Może zobaczycie, że REAL to też fascynujący i pełen emocji świat, z przyjaciółmi na dobre i na złe, z niespodziankami, z pozytywnym wymiarem, choć nie ma w nim TRZECH ŻYĆ…

Może zauważycie, że pomoc innym buduje w Was potęgę?

Może zauważycie też, że rodzice nie są „z innej bajki”…?

Warto!!!!

Spektakl wielokrotnie będzie wystawiany w październiku.

 

489 total views, 2 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.