GORZOWSKA FILHARMONIA NIE PRZESTAJE GRAĆ

Informuje Urszula Śliwińska – rzecznik prasowy FG

W związku z nowymi obostrzeniami, dotyczącymi również instytucji kultury, Filharmonia Gorzowska zmienia formułę kontaktu z melomanami. Zaplanowane koncerty odbędą się, jednak bez udziału publiczności. Wydarzenia udostępniane będą w internecie.

W związku z wejściem w życie nowych obostrzeń, od 7 listopada instytucje kultury zostają zamknięte dla publiczności. Filharmonia Gorzowska nie zamierza jednak rezygnować z koncertów, a jedynie zmienia kanały docierania do melomanów.

– Od kilku miesięcy liczyliśmy się z taką sytuacją, w której ponownie zmuszeni będziemy do zmiany formuły naszej pracy. Obecnie jesteśmy gotowi, by zarówno tą wiedzę,  jak i narzędzia wykorzystać w praktyce – mówi Urszula Śliwińska, rzecznik prasowy Filharmonii Gorzowskiej. – Zachowując wszelkie rygory sanitarne podczas prób i nagrań, nie rezygnujemy z pracy, a znakomita większość naszej propozycji koncertowej i edukacyjnej przenosi się do sieci. Koncerty odbędą się zatem w planowanych terminach, ale na zasadzie internetowego streamingu.

Pierwszym wydarzeniem w nowej formule będzie „Symfoniczny koncert niepodległościowy” zaplanowany na 11 listopada. Całość koncertu dostępna będzie na żywo na kanale You Tube oraz facebookowym profilu instytucji. Nagranie dostępne będzie dla melomanów przez kolejne 24 godziny.

W kolejnym tygodniu odbędą się również internetowe audycje Akademii Muzyki, a także warsztaty edukacyjne – Muzyczne Raczkowanie oraz Filharmonia Juniora.

 

 

 

 

208 total views, 2 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.