FILHARMONICY WYSTĄPIĄ NA GORZOWSKICH OSIEDLACH

FGorz

Informuje Urszula Śliwińska rzecznik FG

W najbliższy weekend, 22 i 23 maja, na gorzowskich osiedlach ponownie zabrzmi muzyka w wykonaniu artystów Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej. To element obchodów urodzin instytucji, która w tym tygodniu kończy 10 lat. Muzycy pojawią się w ośmiu miejscach, a jedno z nich zostanie wskazane przez samych mieszkańców w facebookowym plebiscycie.

Muzyka folkowa, filmowa oraz przeboje muzyki rozrywkowej – tak zapowiada się repertuar weekendowych koncertów na gorzowskich osiedlach. Wzorem ubiegłego roku, filharmonicy pojawią się w kilku punktach miasta w sobotę oraz niedzielę 22 i 23 maja.

– W tym roku zdecydowaliśmy się na mniejszą liczbę miejsc, ale dłuższe, bo około 20-minutowe występy artystów – zapowiada Urszula Śliwińska, rzecznik Filharmonii Gorzowskiej. – Zagramy łącznie w ośmiu miejscach, przy czym o tym gdzie wystąpimy w sobotni wieczór  o godz. 18.00 zdecydują sami gorzowianie. Przez cały wtorek 18 maja na naszym profilu na Facebooku będzie można wskazywać swoje typy w komentarzach pod postem dotyczącym osiedlowych koncertów. Zwycięży lokalizacja z największym poparciem, oczywiście przy założeniu, że będzie techniczna możliwość pojawienia się w takim miejscu.

W sobotę występy muzyków rozpoczną się  o godzinie 15.00 na Os. Europejskim, następnie artyści pojawią się przy Katedrze, na Os. Piaski oraz w wybranym miejscu. W niedzielę filharmonicy zagrają o godz. 15.00 przy Galerii Nova Park, następnie na Kwadracie, na Os. Staszica oraz w Parku Górczyńskim.

Szczegółowy harmonogram koncertów znajduje się na stronie internetowej Filharmonii Gorzowskiej oraz na profilu instytucji na Facebooku.

 

217 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.