GORZOWSKA „SŁOWIANKA” ZAPRASZA

Słowianka5Sł8

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka wznawia w piątek (28 maja) działalność w pełnym zakresie i zaprasza codziennie od godziny szóstej rano do godziny 21.45.

Przebywając w obiekcie należy bezwzględnie przestrzegać reżimu sanitarnego. Maseczka zasłaniająca usta i nos, dezynfekcja dłoni oraz zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego są obowiązkowe.

Wszystkie grupy nauki i doskonalenia pływania oraz grupy zajęć w ramach Rodzica z Maluchem w Wodzie, które zostały przerwane w październiku 2020 r., kontynuują zajęcia wg dotychczasowego trybu. Klienci, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości bądź pytania w związku z kontynuacją zajęć, prosimy o kontakt z Punktem Informacyjnym pod nr 95 7338 501 lub 95 7338 508.

Pobyt grup zorganizowanych jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym lub e-mailowym oraz wysłaniu poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na stronie slowianka.pl w zakładce „Formularze”.

Osoby niepełnosprawne posiadające Kartę Wstępu oraz Weteranów mogą korzystać z bezpłatnego pobytu na basenach „Słowianki” w każdą niedzielę w godzinach od 6.00 do 21.45 oraz w soboty w godzinach od 6.00 do 14.00. 

Karty Wstępu osób, których termin orzeczenia o niepełnosprawności upłynął po 8 marca 2020 roku, w czasie trwania pandemii oraz w okresie 60 dni od dnia ogłoszenia jej zakończenia, automatycznie traktowane są jako ważne.

Od najbliższego poniedziałku (30 maja) Słowianka wznawia zajęcia Aqua Aerobiku i Aqua Stepu. Harmonogram zajęć pozostaje bez zmian.

Szczegółowe informacje na stronie: http://slowianka.pl/

 

Dariusz Wieczorek – Wydział Promocji i Informacji

Fot. Łukasz Kulczyński

144 total views, 2 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.