RUSZYŁY XXXVII GORZOWSKIE SPOTKANIA TEATRALNE

TEATR PLAKAT99TEATTEARRTEARR57

Multimedialnym spektaklem „Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus”, rozpoczęły się 37.  Gorzowskie Spotkania Teatralne, które potrwają do 12 listopada.

Publiczność zabawiał Piotr Gąsowski, któremu w nagraniach filmowych towarzyszyli: Joanna Kołaczkowska, Joanna Kurowska, Katarzyna Skrzynecka, Hanna Śleszyńska, Halina Bednarz, Izabela Dąbrowska, Martyna Kliszewska, Anna Modrzejewska, Andżelika Piechowiak, Janusz Chabior, Waldemar Błaszczyk, Władysław Grzywna, Sebastian Konrad, Albert Osik, Piotr Zelt.

Autorem sztuki jest Paul Dewandre.
Reżyseria: Jakub Przebindowski
Scenografia: Witek Stefaniak

Multimedialne show jest pełne humoru i zabawnych anegdot a także współpracy z publicznością. Gorzowianie okazali się otwarci na sztukę, zatem Aktor nie musiał długo zapraszać na scenę widzów obojga płci. Na ochotnika zgłosili się pani Justyna i pan Maciej, którzy przy wsparciu Piotra Gąsowskiego świetnie zaprezentowali małżeńską scenkę.

W opisie spektaklu przeczytać można m.in: „Kobiety i mężczyzn w postrzeganiu świata, okazywaniu emocji, rozwiązywaniu problemów, czy oczekiwań wobec partnera, dzielą mile świetlne – to fakt. Co zrobić, żeby jakoś ten dystans zmniejszyć i wspólnie -na planecie Ziemia- stworzyć szczęśliwy, harmonijny związek? Wydaje się to nierealne, a jednak! Na wszystko jest sposób, a najlepszą „instrukcje obsługi” kosmitek i kosmitów zawarł przed laty w swoim światowym bestsellerze John Gray. Kto z Nas nie miał tego poradnika przy łóżku, studiując wnikliwie poszczególne rozdziały, śmiejąc się do łez i na każdej stronie odnajdując fragmenty żywcem wyjęte z własnej codzienności…”

Dziś na scenie z tym wymagającym tematem w dwóch spektaklach, o godz. 16 i 19 zmierzył się Piotr Gąsowski.

JUTRO:  7 listopada / niedziela/ o godz. 17.00  na deskach gorzowskiego teatru gościć będzie Teatr Polonia z Warszawy. 

W programie: ALEJA ZASŁUŻONYCH

Autor: Jarosław Mikołajewski
Reżyseria: Krystyna Janda
Scenografia i kostiumy: Zuzanna Markiewicz

Występują: Krystyna Janda, Olgierd Łukaszewicz, Emilia Krakowska, Dorota Landowska, Grzegorz Warchoł.

Z programem Spotkań można zapoznać się na stronie teatru: http://teatr-gorzow.pl/aktualnosci/37-gorzowskie-spotkania-teatralne

 

 

220 total views, 2 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.