„ŻYCIE W KANCELARII” w BIBLIOTECE FILII NR 2

Życie.jpg

http://www.vandula.home.pl/data/storage/attachments/aa73abc38cdfdd0108ca535cb5b74f77.jpg

Spotkanie autorskie z koleżankami

Promocja książki „Życie w kancelarii” autorstwa Wandy Milewskiej i Ireny Świecik odbyła się 6 marca w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 2 w Gorzowie Wlkp.

Kierownik WiMBP filii nr 2 Irena Mądrzak powiedziała, że po raz pierwszy w tej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie przy tak licznie zgromadzonej publiczności. W trakcie spotkania okazało się, że niespodziankę urządziły autorce koleżanki z lat szkolnych, które uczęszczały Liceum Ogólnokształcącego nr 19. Obecnie to liceum nazywa się: II LO im. Marii Curie Skłodowskiej. Spotkanie prowadziła Michalina Januszkiewicz.

Największe emocje wśród czytelników wzbudziły opisane w książce przez Ireną Świecik czasy pobytu na Syberii, powrót zesłańców do kraju i zawiedzione oczekiwania ujrzenia szczęśliwej i przyjaznej ojczyzny.

Z dużym sentymentem wspominano ludzi mieszkających kiedyś w okolicy opisywanej przez autorkę, czyli miejsc znajdujących się w pobliżu tej biblioteki.

Oprawę muzyczną spotkania przygotował akordeonista Herman Żatuchin, piosenkę „Kalifornia blue” zaśpiewał Grzegorz Romanczenko – gorzowski artysta plastyk. Jeden z uczestników spotkania zaśpiewał piosenkę w stylu country.

Po części oficjalnej, jak zwykle przy takich okazjach utworzyły się grupki tematyczne, każdy coś jeszcze wspominał częstując się słodyczami i popijając Martini. 

 

2,686 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.