TŁUMY NA KONCERCIE „ENERGIA SERC” DLA HOSPICJUM ŚW. KAMILA W GORZOWIE WLKP.

KonMAJ

Fot. Grzegorz Milewski

Tłumy gorzowian uczestniczyły 7 grudnia w wieczornym koncercie „Energia Serc” dla Hospicjum św. Kamila, zorganizowanym przez Telewizję Polską i ENEA. Koncert odbywał się w parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski, w której w 1997 r. Jan Paweł II modlił się z lubuszanami, podczas pielgrzymki do Polski.

Energia Serc” to cykl charytatywnych koncertów w czterech miastach Polski, których pomysłodawcą i producentem jest TVP3 Poznań. Trasą koncertową, która zakończy się 14 grudnia, obok Gorzowa Wlkp. objęte zostały: Szczecin, Bydgoszcz i Leszno. Współorganizatorami koncertów są Caritas, Enea oraz oddziały regionalne TVP.

Najpiękniejsze kolędy i pastorałki wykonują m.in.: AudioFeels, Arka Noego, Alicja Majewska, Olga Szomańska i Marek Piekarczyk oraz Poznańska Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Łukasza Łodygowskiego. W Gorzowie wystąpił także cygański Zespół Terno, pod kierownictwem Edwarda Dębickiego – Honorowego Obywatela Gorzowa. Każdy koncert jest okazją do udzielania pomocy najbardziej potrzebującym.

Udział w koncercie był bezpłatny, natomiast wsparcia można udzielić wpłacając pieniądze na konto, a także pomóc materialnie napełniając darami specjalne papierowe charytatywne torby z logo Caritas, które rozdawano słuchaczom.

Więcej na:

https://ekai.pl/gorzow-wlkp-tlumy-na-wieczornym-koncercie-energia-serc-dla-hospicjum-sw-kamila/

596 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.