MUZYCZNE LAST MINUTE W FILHARMONII GORZOWSKIEJ

last minute

Na zakończenie zimowych ferii Filharmonia Gorzowska przygotowała specjalną ofertę dla uczniów i studentów. Wystarczy okazać legitymację szkolną lub studencką, by wejść na koncert nawet z dwiema osobami towarzyszącymi, płacąc za siebie i każdą z nich jedynie symboliczną złotówkę!

  „Muzyczne last minute” to specjalny projekt adresowany do młodzieży. Filharmonia Gorzowska chce w ten sposób zachęcić uczniów do odbioru muzyki symfonicznej. Nieprzypadkowo wybrano termin 23 lutego – tego dnia w koncercie „Kontrasty i harmonie” na scenie Filharmonii zabrzmi m.in. V Symfonia Dymitra Szostakowicza, uznawana za jedno z najpiękniejszych dzieł światowej symfoniki.

Na czym polega akcja? Wystarczy przyjść do kasy Filharmonii 22 lub 23 lutego i okazać ważną legitymację. Dzięki temu można  kupić bilety za 1 złotówkę dla siebie i maksymalnie dwóch osób towarzyszących.  Osoby towarzyszące nie muszą być uczniami, można więc zabrać rodziców, bądź młodsze rodzeństwo.

Szczegóły akcji znajdują się w regulaminie na stronie internetowej Filharmonii Gorzowskiej: http://www.filharmoniagorzowska.pl/z-ostatniej-chwili/detail,nID,1028

 

420 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.