GORZOWSKI TEATR ZAPRASZA NA MARCOWE SPEKTAKLE

glucha_5

„Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna” w reż. Pawła Szkotaka

Historia dzieje się w przestrzeni stodoły przerobionej na dom kultury. Tu partyjny kolektyw postanawia dla ukulturalnienia wystawić „Hamleta”. Reżyserem wybrany został wiejski nauczyciel, który tak rozdał szekspirowskie role, że charaktery wykonawców niebezpiecznie nałożyły się na charaktery postaci. Nieoczekiwanie ich codzienność zaczyna przypominać poczynania szekspirowskich bohaterów. Tajemnicze zniknięcie pieniędzy, perypetie miłosne i machlojki lokalnego kacyka budzą śmiech i stają się przestrogą w nieśmiertelnej komedii Ivo Brešana. Chorwackiemu autorowi udało się w błyskotliwy sposób uchwycić uniwersalne mechanizmy władzy, która ulega deprawacji, zniewala ludzi strachem lub przekupuje stanowiskami.

7 marca godz. 19.00 TANIA ŚRODA BILETY 20 ZŁ

8 marca godz. 19.00 DZIEŃ KOBIET BILETY : 35 zł 30 zł

czy umiesz...5

Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na:

spektakl „Czy umiesz gwizdać, Johanno?”w reż. Beaty Chorążykiewicz, wyjątkowe przedstawienie mówiące o bezinteresownej potrzebie przynależności, o pragnieniu dzielenia się sobą z drugim człowiekiem. O radości dawania…

Berra i Uffe to dwaj mali, rezolutni przyjaciele. Berra (Wiktor Grzegory) zazdrości koledze czegoś, o czym w głębi serca skrycie marzy. Chłopiec bardzo chciałby mieć własnego, osobistego i jedynego w swoim rodzaju…dziadka. Uffe (Franciszek Nędza) postanawia pomóc koledze i zabiera go do domu opieki społecznej, gdzie pierwszą osobą, którą spotykają chłopcy jest starszy pan o imieniu Nils (Michał Anioł). W ten sposób rozpoczyna się historia niezwykłej przyjaźni, pełnej nieoczekiwanych momentów, które czasem wzruszą widzów, innym razem wywołają na ich twarzach serdeczny uśmiech.

3 i 4 marca godz. 16.00
6 marca godz. 10.00

Scena Kameralna

BILETY 25 zł 20 zł 15 zł

1,002 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.