GORZOWSKA SCENA LETNIA TEATRU IM. J. OSTERWY ZAPRASZA

CZERW

13 lipca /piątek/ godz. 12.00

Agencja Artystyczna Bajlandia

„CZERWONY KAPTUREK”

Kto nie zna opowieści o małej dziewczynce, która wędrując przez las do chorej babci, spotyka na swojej drodze groźnego wilka… Klasyczna bajka w całkowicie nowej wersji, opowiedziana lekko, barwnie i z humorem. Jak Czerwony Kapturek poradzi sobie z wilkiem??? Czy straszny wilk musi być zły??? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w spektaklu Teatru dla dzieci Bajlandia …

ŚLESZ

14 lipca /sobota/ godz. 20.30

„TROSZECZKĘ SŁOŃCA”

Recital Hanny Śleszyńskiej

Występują: Hanna Śleszyńska, zespół muzyczny: Wojciech Kaleta, Wojciech Zieliński, Michał Kwapisz, Piotr Kończal

Recital Hanny Śleszyńskiej, uwielbianej gwiazdy telewizji, estrady, teatru i kabaretu, obdarzonej wielką siłą głosu i wspaniałym aktorskim talentem. Repertuar muzyczny Hanny Śleszyńskiej nie schlebia tanim gustom, skłania do refleksji i daje poczucie uczestnictwa w wydarzeniu artystycznym. Śpiewa między innymi piosenki Lizy Minnelli, utwory z przedstawienia Chicago, songi Brechta, teksty Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Janusza Kofty, Wojciecha Młynarskiego.

15 lipca /niedziela/ godz. 20.30

„ZA SEN MÓJ CHODZĘ NA CZEREŚNIE”

Julia Sawicka

Prowadzenie wieczoru Bogusław Dziekański – ambasador kampanii Gorzowa Wlkp. „Stąd jesteśmy”.

Koncert jest przedsięwzięciem bardzo ambitnym, łączącym elementy jazzu, folku i muzyki pop na najwyższym poziomie. O wysokich ambicjach Julii Sawickiej, świadczy też wybór autora tekstów, którym jest wybitny, a nieco zapomniany dziś poeta, Tadeusz Nowak. W przeszłości muzykę do jego pięknych wierszy skomponował m.in. niezapomniany Marek Grechuta. W muzyce Julii Sawickiej jest ogromna kultura, zawarta w dźwięku, słowie i melodii, a jej warsztat wokalny w połączeniu z silną, charakterystyczną barwą głosu dostarcza słuchaczom niezapomnianych, wręcz hipnotyzujących wrażeń.

Ewa Kunicka /Dział Promocji i Obsługi Widzów /

 

218 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.