XI KONFERENCJA KOBIET: ,,GORZOWIANKO 2016. JAKA JESTEŚ?”

DSC077281

Na zdj. od lewej: Adriana Szklarz, dr Anna Czekirda, Grażyna Wojciechowska, Adriana Chodarcewicz – z-ca dyr Filharmonii Gorzowskiej.

Fundacja „Czysta Woda” po raz jedenasty organizuje w Gorzowie Wielkopolskim konferencję kobiet, która w tym roku odbywać się będzie pod hasłem ,,Gorzowianko 2016. Jaka jesteś?”

Prezes fundacji Grażyna Wojciechowska poinformowała na konferencji prasowej o przebiegu i celach przygotowywanej imprezy, która będzie miała miejsce 5 marca w siedzibie Filharmonii Gorzowskiej.

Dr Anna Czekirda, rektor WSB w Gorzowie Wlkp.  zapowiedziała, że przedstawione zostaną badania statystyczne dotyczące kobiet. „Niektóre dane są zaskakujące. Jest kilka dziedzin, którymi nie powinniśmy się chwalić, a to m.in. bardzo wysoki wskaźnik rozwodów, Gorzów jest na drugim  miejscu w Polsce pod tym względem. Także zaskakujące będą dane o zarobkach” – mówiła dr Czekirda.

Natomiast Adriana Szklarz autorka książki ,,Kobieta z męskim sercem” przedstawi relacje człowieka chorego z otoczeniem. Powie, jak według niej powinna sobie radzić w życiu codziennym osoba niepełnosprawna, którą ona także jest.

Konferencji towarzyszyć będą wystawy, pokazy, prelekcje i koncerty. Prezentowane będą stoiska z publikacjami wydanymi przez Urząd Marszałkowski biuletyny, albumy, przewodniki, ulotki, plakaty, materiały audiowizualne promujące województwo.
Gośćmi konferencji będą m.in. Elżbieta Rafalska,min. rodziny, pracy i polityki społecznej, posłanki  prof. Alicja Chybicka i Krystyna Sibińska.

Konferencję objęli patronatem marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Anna Polak i Prezydent Gorzowa Wielkopolskiego Jacek Wójcicki.

Na stronie internetowej Fundacji Czysta Woda przeczytać można o planowanej konferencji kobiet, że „ będzie to ,,Portret” (kobiety) z sukcesami i porażkami ukazany na tle rodziny, biznesu i zdrowia. Zaprosimy prelegentów, którzy będą doradzać kobietom jak dbać o zdrowie, urodę i wizerunek. W ramach promowania gorzowskich talentów wystąpią młodzi utalentowani Gorzowianie wraz z solistami Operetki Poznańskiej. W czasie naszej imprezy na zorganizowanych przez nas stoiskach promować będziemy zdrowie oraz doradzać w dziedzinie kosmetyki i wizerunku. Zaproponowany przez nas catering będzie promocją gorzowskich i regionalnych smaków”.

2,300 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.