GORZOWSKI TYDZIEŃ SENIORA

SEN4SENSen2SEN3SEN5

Od radosnego muzykowania 7 października, na gorzowskim Kwadracie, rozpoczął się II Gorzowski Tydzień Seniora. Przez kilka najbliższych dni na seniorów czekają wydarzenia związane z kulturą, edukacją, sportem i rekreacją.

 – Zarażajcie nas Waszym zapałem, optymizmem i chęcią działania. Choć nic nie musicie, jesteście ogromnie aktywni i pozytywni, za co pięknie dziękuję. Życzę wszystkim seniorom dużo zdrowia i wielu dobrych chwil, spędzonych w gronie przyjaciół – powiedział podczas spotkania na gorzowskim Kwadracie prezydent Jacek Wójcicki.  

 II Gorzowski Tydzień Seniora rozpoczęły występy zespołów seniorskich  działających przy Miejskim Centrum Kultury: Cantare, Kalina, Kominek, Maski i Twarze, Serenada, Ta-Joj, Wena, Wesoła Siódemka, Wrzosy, zespół choreoterapii Tańce radości oraz grupy tanecznej Gorzowianki ze Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku.

We wtorek zaplanowano rajd rowerowy do Santoka, warsztaty rękodzielnictwa i wieczorek taneczny. W środę w bibliotece u Herberta wykłady nt. „Bezpieczny i zdrowy senior”, a w sali widowiskowej MCK warsztaty taneczne. W czwartek odbędzie się m.in. spacer z kijkami oraz wieczór pełen piosenek i konkursów . W piątek seniorzy sprawdzą się podczas karaoke oraz przy muzyce na żywo. Będzie też tradycyjny już Bal Seniora. W sobotę w „Jedynce” babski wieczór.

II Gorzowski Tydzień Seniora zakończy w niedzielę spektakl „Moralność pani Dulskiej”.

Szczegółowy harmonogram: tutaj:http://www.gorzow.pl/PL/3235/7694/Pazdziernik_z_dedykacja_dla_seniorow/k/

Ewa Iwańska
Wydział Promocji i Informacji 
fot. Łukasz Kulczyński

 

616 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.