GORZOWSKI SZPITAL ZACHĘCA PANÓW DO BADAŃ

SZPI

Movember w gorzowskim szpitalu

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. kolejny raz włącza się w ogólnoświatową akcję Movember. Jej celem jest zachęcenie panów do zadbania o siebie i swoje zdrowie. W ramach akcji szpital proponuje mężczyznom bezpłatne badania USG gruczołu krokowego oraz jąder, a także badania laboratoryjne. Tym razem panów, którym zaproponujemy udział w badaniu wybiorą internauci. Aby dać sobie szansę na wygraną wystarczy pod postem informującym o konkursie na www.facebook.com/szpitalgorzow do 17 listopada 2019 r. umieść zdjęcie z hasłem i wąsami. Zachęcamy do wspólnej zabawy.

Tematem konkursu jest wykonanie zdjęcia z hasłem zachęcającym do badań profilaktycznych przeciwko chorobom nowotworowym gruczołu krokowego oraz jąder.
Na zdjęciu muszą się znaleźć następujące elementy: męskie wąsy oraz hasło zachęcające do badań. Spośród nadesłanych prac internauci (poprzez polubienia wybranych przez siebie zdjęć) wybiorą te najlepsze. Autorów piętnastu zdjęć z największą liczbą „lajków” zaprosimy na badania do wojewódzkiej Poradni Urologicznej w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

UWAGA! W konkursie – w związku z jego tematyką – mogą wziąć udział pełnoletni mężczyźni – mieszkańcy województwa lubuskiego.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w regulaminie konkursu.

Rak prostaty jest drugim najczęstszym nowotworem na świecie. Jest też jednym z częściej rozpoznawanych nowotworów u mężczyzn. Rozwija się powoli, a od pojawienia się pierwszych komórek nowotworowych do wystąpienia objawów choroby upływa nawet kilkanaście lat. Na powstanie raka prostaty wpływ ma wiele różnych czynników, w tym wiek (choroba dotyka głównie mężczyzn po 60 roku życia), rasa (częściej chorują mężczyźni czarnoskórzy), otyłość.

Pierwsze objawy nowotworu prostaty mogą być łagodne i niezbyt dokuczliwe. Do głównych należą: zmiana siły strumienia moczu (jego osłabienie lub przerywanie), długi czas wydalania moczu, uczucie zalegania po mikcji, wykapywanie lub nietrzymanie moczu. Tymczasem większość mężczyzn nawet jeśli zaobserwuje u siebie takie zmiany niechętnie się do nich przyznaje. Często wręcz lekceważą, a wizytę – nawet u lekarza rodzinnego –  odkładają na później, gdy może być już za późno – alarmują specjaliści.

 

Regulamin konkursu                                                

Movember w gorzowskim szpitalu   

  • 1

Tematem konkursu jest wykonanie zdjęcia  i hasła  zachęcającego do badań,  jako profilaktyki przeciwko chorobom nowotworowym gruczołu krokowego oraz jąder. Na zdjęciu muszą się znaleźć następujące elementy: męskie wąsy, hasło.

  • 2

W konkursie w związku z tematyką mogą wziąć udział pełnoletni mężczyźni  – mieszkańcy województwa  lubuskiego.

  • 3

Wzięcie udziału w konkursie, czyli umieszczenie zdjęcia z „wąsami” i hasłem,  jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację i przekazaniem praw do nieodpłatnego wykorzystania w celu promocji profilaktyki chorób nowotworowych gruczołu krokowego oraz jąder przez Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim, zgodnie z  z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 z  późn. zm.) w celu przeprowadzenia konkursu oraz dalszego wykorzystania prac.

  • 4

Zwycięzcy zostaną wyłonieni na postawie największej ilości polubień pod ich zdjęciami z hasłem.  15 laureatów – w nagrodę zostanie zaproszonych na bezpłatne badania profilaktyczne (USG oraz badania krwi). Badania odbędą się w dniu 21.11.2019 r. w godzinach przedpołudniowych w Wojewódzkiej Poradni Urologicznej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Dekerta 1. Nagroda nie może być wymieniona na ekwiwalent pieniężny.

  • 5

Zdjęcia z „wąsami” oraz hasłem konkursowym należy umieścić pod postem z zaproszeniem do konkursu, do dnia 17.11.2019 r., a głosowanie poprzez „like” na najlepsze prace odbywać się będzie pod umieszczonymi zdjęciami do dnia 18.11.2019 r. do godz. 11:00. W tym dniu zwycięzcy zostaną poinformowani  o szczegółach  w prywatnej wiadomości FB.

  • 6

Szczegółowe informacje na temat konkursu będą udzielane pod nr  tel. 95 7 331 220

Organizator zastrzega  sobie możliwości dokonania zmian w regulaminie, skrócenia bądź wydłużenia czasu trwania konkursu, w wyjątkowych sytuacjach przerwania lub odwołania konkursu.

  • 7

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. oraz stronie szpitala na Facebook w dniu 21.11.2019 r.

249 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.