„CUDOWNA TERAPIA” W GORZOWSKIM TEATRZE

 TEr1TERTER9TEr8

Zamiast do gabinetu – zapraszamy do teatru! To naprawdę doskonałe hasło, zachęcające do obejrzenia spektaklu „Cudowna terapia” autorstwa  Daniela Glattauera w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza, w którym występują Dominika Ostałowska, Dariusz Kordek i Artur Pontek. Przedstawienie w przekładzie Marka Szalszy zaprezentowała Agencja CDN z Krakowa.

Jest komedia więc ma być wesoło. I było i to bardzo. O tym, że widzowie potrzebują radosnego przeżywania, świadczy fakt, że bilety na to przedstawienie najszybciej zostały sprzedane, powiedziała Hanna Kaup, która poprowadziła w Art Cafe kolejne spotkanie z aktorami.

-Komedia terapeutyczna. Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy ci, którzy są, byli lub planują „bycie razem” – tak reklamuje teatr tę sztukę, w której paradoksalną terapią udaje się uratować małżeństwo zgłaszające się po pomoc do specjalisty. Co nie oznacza, że sam terapeuta, majac osiagniecia w pracy nie ma kłopotów małżeńskich. Ma i to bardzo podobne do tych, którzy szukają u niego pomocy.

Podczas spotkania w Art Cafe aktorzy próbowali opowiedzieć na swoich przykładach jak unikać małżeńskich konfliktów. Zgodnie stwierdzili, że trzeba ze sobą rozmawiać ale trzeba też słuchać. Artur Pontek grający terapeutę, odpowiedział zabawnie, że on często rozmawia nawet ze sobą.

Na zakończenie jak zwykle widzowie prosili o autografy, niektórzy ustawiali się do wspólnych zdjęć.

Dziś /16 listopada/ ostatni dzień Gorzowskich Spotkań Teatralnych. Na scenie u Osterwy wystąpi teatr im. Heleny Modrzejewskiej z Legnicy oraz Państwowy Teatr Dramatyczny im. Ilii Czawczawadzego w Batumi z Gruzji ze spektaklem „Klasyczna koprodukcja”. 

 

 

 

619 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.