GORZOWSKI TEATR ON LINE – AMOROSO

DSC_9319amoroso_ekunickaTeTEA

Informuje Ewa Kunicka – Dział Promocji i Obsługi Widzów

Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim 3 maja planuje kolejną premierę online. Będzie to autorski projekt Artura Barcisia, który zakochany w melodyjnych włoskich piosenkach z lat 60. i 70. stworzył muzyczne widowisko pt. „Amoroso”.

Spektakl opowiada historię miłosną pewnego mężczyzny, który zostawia dziewczynę, by spróbować życia w innym świecie. Wyjeżdża do Ameryki a ona tęskni i czeka na niego.

Ten gatunek jest autorowi szczególnie bliski, o czym widzowie gorzowskiego teatru mogli się przekonać oglądając spektakle „Trzy razy Piaf” i „Kochać”. Tym razem artysta zabiera nas w sentymentalną podróż do Italii. Słynne przeboje takie jak: „Che Sara”, „Tornero”, „Mambo Italiano”, „Azzurro”, „Portofino”, „Volare”, „Gigi Amoroso” i wiele innych układają się w piękną i mądrą historię o miłości, która nigdy nie przemija.

Dużym walorem sztuki jest to, że większość piosenek została przetłumaczona przez Wojciecha Młynarskiego, który jest popularyzatorem włoskiej piosenki.

„Amoroso” to spektakl, który można polecić każdemu, kto szuka w teatrze wytchnienia i rozrywki na wysokim poziomie. Barwne i wzruszające przedstawienie skierowane będzie do młodych jak i dorosłych widzów.

3 maja o godz. 20.00 spektakl będzie można obejrzeć na stronie internetowej teatru, profilu facebookowym i kanale teatralnym You Tube.

 

 

 

571 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.