S. Cecylia Bachalska ze zgromadzenia Sióstr Misjonarek NMP Królowej Afryki opowiadała 15 czerwca w Zespole Kształcenia Specjalnego Nr 1 im. Karola Wojtyły w Gorzowie Wielkopolskim o misjach w Tanzanii, gdzie przebywa od 1986 r. Pochodząca z Gorzowa misjonarka obecnie przebywa … Czytaj dalej
55 total views, 55 views today