Recital Pieśni Maryjnych ph: „Światło nadziei niosąca” w kołobrzeskiej bazylice WNMP, 9 sierpnia, po wieczornej Mszy św. zaprezentował jeleniogórski organista Zbyszek Jurczenko. Artysta samouk gra na wielu instrumentach. Jego pasją jest muzyka, przede wszystkim religijna. Podczas koncertu promował swoją płytę … Czytaj dalej
447 total views, 3 views today