PLAŻA NAD WARTĄ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

ŚD 01311

W piątek 24 czerwca o godz. 12 otwarta zostanie plaża nad Wartą przy ul. Wał Okrężny w Gorzowie Wielkopolskim. Dla relaksu mieszkańców przygotowano  profesjonalne boisko do siatkówki plażowej, leżaki, hamaki i siedziska. Będzie czynny  punkt gastronomiczny. W czasie wakacji, na plaży prowadzone będą nieodpłatnie zajęcia rekreacyjne m.in  typu zumba fitness.

Oficjalnemu otwarciu miejskiej plaży towarzyszyć będzie muzyka w wykonaniu Pesos live sax i DJ Qusi. Organizatorzy zapewniają także ciepły poczęstunek.

W zależności od pogody plaża będzie czynna do końca sierpnia lub do połowy września. Otwierana będzie codziennie od południa. Nad Wartą będzie można się opalać i czynnie spędzać czas, jednak bez możliwości kąpieli w rzece. Organizatorzy przypominają, że dzieci mogą przebywać na plaży  wyłącznie pod opieką dorosłych, oraz, że obowiązuje całkowity zakaz kąpieli w rzece.

Jak informuje Kancelaria Prezydenta Miasta, koszt odświeżenia plaży wyniósł około 10 tys. zł. . Część inwestycji sfinansowała Galeria Nova Park.

1,467 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.