GORZOWSKIE RADY MIASTA PODSUMOWAŁY WSPÓŁPRACĘ

RADA

Przewodniczący Rady Miasta Jan Kaczanowski spotkał się z członkami prezydium Młodzieżowej Rady Miasta.

Spotkanie w końcu roku służyło podsumowaniu współpracy obu rad oraz omówieniu spraw, które były wspólnie przygotowywane i konsultowane, jak na przykład stanowisko w sprawie finansowania gorzowskiego sportu. 

Ostatnie miesiące to był trudny czas dla nas wszystkich. Dlatego ważne jest, abyśmy działali konstruktywnie i współpracowali. Dziękuję za tę współpracę w imieniu wszystkich radnych – powiedział Jan Kaczanowski.

Przewodniczący Rady Miasta przedstawił młodym radnym informację na temat najważniejszych decyzji, jakie podjęli miejscy radni w 2020 roku.

Rada Miasta podjęła w tym roku 204 prawomocne uchwały. Do najważniejszych należały: decyzja w sprawie budowy stadionu lekkoatletycznego, hali widowiskowo – sportowej, programu oddłużeniowego dla mieszkańców korzystających z zasobów komunalnych miasta oraz wsparcia przedsiębiorców w ramach programu Gorzowska Dycha i Dycha Bis.

Kontakty z Młodzieżową Radą Miasta są pożyteczne i inspirujące – powiedział Kaczanowski. – Tak było choćby wtedy, kiedy podejmowaliśmy decyzję w sprawie finansowania gorzowskiego sportu. Opinie młodych mieszkańców w sprawach, które będą mówiły o przyszłości miasta, są dla nas nieodzowne – dodał.

Podczas spotkania rozmawiano o zaangażowaniu młodych mieszkańców Gorzowa w działania na rzecz miasta, szczególnie te o charakterze społecznym oraz o dalszej współpracy obu rad.

Informacja: Biuro Rady Miasta,  Wiesław Ciepiela – Rzecznik prasowy

Fot. Łukasz Kulczyński

300 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.