STYPENDIA NAUKOWE I ARTYSTYCZNE DLA GORZOWSKICH UCZNIÓW

Do otrzymania stypendiów wytypowano 96 wybitnie uzdolnionych uczniów gorzowskich szkół, którzy reprezentowali miasto w olimpiadach, konkursach przedmiotowych i artystycznych.

Stypendia I stopnia w kwocie 1500 zł:

naukowe:

  • Karol Czarnecki Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Sebastian Juszczak Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Krzysztof Łoń Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Jędrzej Machtyl Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Gustaw Rutkowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Alina Marciniak Zespół Szkół Elektrycznych
  1. Adrian Matusiak Zespół Szkół Elektrycznych
  • Anna Łohunko Zespół Szkół Gastronomicznych
  • Tomasz Pawlak Zespół Szkół Gastronomicznych
  • Bartosz Patycki Zespół Szkół Gastronomicznych
  • Kamila Woźniak Zespół Szkół Gastronomicznych
  • Sebastian Zawadzki Zespół Szkół Gastronomicznych

artystyczne:

  • Lena Juszkiewicz  Szkoła Muzyczna I i II st.
  • Igor Łagódka Szkoła Muzyczna I i II st.

Stypendia II stopnia w kwocie 1000 zł:

naukowe:

  • Kacper Andruszczak Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Aleksandra Czerniawska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Klaudia Czułada Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Paulina Lis Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Anna Orbik Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Piotr Porańczyk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Maciej Potocki Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Olga Sadowska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Maria Skrodzka Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Błażej Turski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Hanna Włodarczyk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Joanna Zajączkowska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Piotr Franczak IV Liceum Ogólnokształcące
  1. Rafał Fabijańczuk Zespół Szkół Elektrycznych
  • Paweł Marcinkowski Zespół Szkół Elektrycznych
  • Maja Olkowicz Zespół Szkół Gastronomicznych
  • Michał Żurawicz Zespół Szkół Gastronomicznych
  • Mateusz Basta Zespół Szkół Mechanicznych
  • Jakub Boszkiewicz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
  1. Sandra Jóźwiak Zespół Szkół Odzieżowych
  • Barbara Kosyk Zespół Szkół Odzieżowych
  • Bogumiła Szwagierek Zespół Szkół Odzieżowych
  • Sandra Tomaszewska Zespół Szkół Odzieżowych
  • Tomasz Nachowicz Zespół Szkół Ogrodniczych

artystyczne:

  1. Aleksander Jagielnik  Szkoła Muzyczna I i II st.
  2. Katarzyna Szwarc Szkoła Muzyczna I i II st.
  3. Blanka Pałys Szkoła Muzyczna I i II st.
  4. Bruno Pałys Szkoła Muzyczna I i II st.

 

Stypendia III stopnia w kwocie 500 zł:

naukowe:

  1. Maja Dąbrowska Gimnazjum nr 3
  2. Wiktor Koropczuk Gimnazjum nr 3
  3. Patrycja Kobak Gimnazjum nr 7
  4. Patryk Malewicz Gimnazjum nr 7
  5. Maciej Paczka Gimnazjum nr 7
  6. Tomasz Cichy Gimnazjum nr 7
  7. Dominika Wilk Gimnazjum nr 9
  8. Jakub Krystek Gimnazjum nr 9
  9. Marcin Strzesak Gimnazjum nr 9
  10. Jakub Byczek Gimnazjum nr 9
  11. Jakub Szkiłądź Gimnazjum nr 9
  12. Laura Hechler Gimnazjum nr 9
  13. Kacper Depta Gimnazjum nr 9
  14. Jan Litwiniuk Gimnazjum nr 13
  15. Zuzanna Pińczak Gimnazjum nr 13
  16. Natalia Skałacka Gimnazjum nr 20
  17. Przemysław Węglik Gimnazjum nr 20
  18. Oliver Heermann Gimnazjum nr 20
  19. Filip Oszczyk Gimnazjum nr 21
  20. Paulina Niewiadomska Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 1
  21. Adrian Bielas Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego
  22. Konrad Czapczyński Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego
  23. Alicja Gardy Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego
  24. Jędrzej Górski Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego
  25. Maciej Hajdamowicz Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego
  26. Antoni Kułak Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego
  27. Szymon Piątek Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego
  28. Izabela Szubert Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego
  29. Jakub Wornbard Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego
  30. Jakub Kamiński Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców
  31. Adam Kisiel Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu
  32. Piotr Lisowski Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu

artystyczne:

  1. Natalia Grabowska Szkoła Muzyczna I i II st.
  2. Dominika Stróżyk Szkoła Muzyczna I i II st.

 

Stypendia  IV  stopnia w kwocie 300 zł:

naukowe:

  • Justyna Mielnik Szkoła Podstawowa nr 4
  • Michał Móglin Szkoła Podstawowa nr 4
  • Gabriela Senyszyn Szkoła Podstawowa nr 5
  • Paweł Żukowski Szkoła Podstawowa nr 9
  • Hanna Kucharczyk Szkoła Podstawowa nr 10
  • Adam Liskowski Szkoła Podstawowa nr 10
  • Hanna Radziwanowska Szkoła Podstawowa nr 13
  • Alicja Stróżyk Szkoła Podstawowa nr 13
  • Gaja Marcinkowska Szkoła Podstawowa nr 15
  • Maksymilian Wojdyło Szkoła Podstawowa nr 15
  • Dorian Chodaczyński Szkoła Podstawowa nr 20
  • Iga Gizmunt Szkoła Podstawowa nr 20
  • Zuzanna Rybok Szkoła Podstawowa nr 20
  • Marcel Kaczmarczyk Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego
  • Tobiasz Matuszczak Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców
  • Aleksander Pieńkowski Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców
  • Milena Baran Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego
  • Mateusz Bronisz Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego
  • Dominik Piątek Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego

Ogólny koszt stypendiów naukowych i artystycznych Miasta Gorzowa Wlkp. wyniósł 71 700 zł.

1,107 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.