ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „KRĄG” ORAZ TRAVEL FREE PRZYŁAPANI NA ŚWIĘTOWANIU W KOŁOBRZEGU

Krajowa Rada Izb Rolniczych i Zachodniopomorska Izba Rolnicza obchodziły 21 października  Święto Drobiu. Miejscem promocji obu instytucji został wybrany New Skanpol w centrum Kołobrzegu. W restauracji można było smakować różnorodne dania z drobiu a przed hotelem atrakcje muzyczno-wokalne zapewnił Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej „Krąg”.

Drob1DRÓB

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej „Krąg” powstał w 1969 roku i przez 50 lat działał w Zespole Szkół nr 8 w Szczecinie (dawniej Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2). Tworzy go grupa dzieci, młodzieży i dorosłych, których łączy wspólna pasja – miłość do polskich pieśni i tańców. W „Kręgu” mieszkańcy Szczecina i okolic uczą się śpiewu i tańca oraz zachowania tożsamości narodowej, poszanowania tradycji, współżycia w grupie, patriotyzmu i tolerancji. Obecnie zespół funkcjonuje w ramach Pracowni Tradycji Polskiej w Pałacu Młodzieży – Pomorskim Centrum Edukacji w Szczecinie.https://www.krag.pl

Natomiast pracownicy Centrum handlowego Travel Freee z Kostrzyna nad Odrą w przeddzień świętowali 20-lecie swojej firmy w Marine hotel nad samym Bałtykiem. Jedną z atrakcji było malowanie karoserii białych „maluchów”. Efekty swojej pracy zaprezentowali w pobliskim ogrodzie.

20220920_12562020220920_125610

 

180 total views, 2 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.