NAGRODA KULTURALNA MARSZAŁKA LUBUSKIEGO I ZŁOTY DUKAT. KONFERENCJA W TEATRZE OSTERWY.

20221207_11045520221207_11085420221207_110341TE

W pięknym wnętrzu teatralnym odbył się briefing prasowy. Dyr. Jan Tomaszewicz i Ewa Kunicka poinformowali o planowanej uroczystości wręczenia nagród „Złoty Dukat Lubuski” i Nagrody Kulturalnej Marszałka Województwa Lubuskiego. Jest to już XIV edycja honorowania ludzi kultury.

Gala rozpocznie się 9 grudnia o godz. 17. Po uroczystości wręczenia nagród odbędzie się spektakl „Po prostu miłość” – stworzony z fragmentów trzech spektakli, na który, dyrektor teatru zaprasza mieszkańców Gorzowa.

Dyr Jan Tomaszewicz wyjaśnił, że Nagrodę Kulturalną Marszałka stanowi kwota 10 tys. zł oraz statuetka i dyplom.  Natomiast osoby uhonorowane Złotym Dukatem otrzymają  statuetkę i dyplom.  Dorobek nagrodzonych ocenia kapituła, która bierze pod uwagę dorobek ale także czas pracy w działalności artystycznej i kulturalnej.

Kapituła wybrała trzy osoby spośród 9. nominowanych do Nagrody Kulturalnej Marszałka Województwa Lubuskiego. Także trzy osoby spośród 5. nominowanych otrzymają „Złoty Dukat”.

Ewa Kunicka przypomniała, że jeżeli ktoś z mieszkańców będzie chciał w tej uroczystości uczestniczyć  a potem w formie koncertowej spektaklu „Po prostu miłość” to jest zaproszony.  Oczywiście wstęp bezpłatny.

295 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.