„ŚWIECIE NASZ” W GORZOWSKIM TEATRZE

TE7

Wielka jest moc poezji i muzyki, o tym można się przekonać uczestnicząc w spektaklu „Świecie Nasz” w Teatrze imienia Juliusza Osterwy. Piosenki Marka Grechuty tworzą obraz zmieniającego się świata, wskazują ludzkie słabości i siłę miłości…. z nadzieją na Niebo.   Śpiewają gorzowscy aktorzy, do tego muzyka płynie z prawdziwego orkiestronu, o którym wielu odbiorców nie wiedziało, że: – „Coś takiego w naszym teatrze”.

Spektakl trwa półtorej godziny, jest przerwa, dzięki niej można porozmawiać z widzami i posłyszeć jaki jest odbiór. Oto czego się dowiedziałam: – Muzyka naprawdę na żywo! Wspaniale grają. – Dawno nie byłem na tak dobrym spektaklu, mimo iż fabuły tu nie widać ale przeżycie wspaniałe! – Pięknie śpiewają nasi aktorzy. – Jestem po raz drugi na tym spektaklu a już mam ochotę powrócić –  Zespół świetnie grał. Wiele razy byłam w naszym teatrze ale nigdy nie widziałam, że jest specjalne miejsce dla orkiestry.

Natomiast ja na zakończenie się wzruszyłam i uroniłam łzę choć wcześniej podskakiwałam na „Weselu”, siedząc w dziewiątym rzędzie, miejsce nr 1 i 2.

TAE

Na zakończenie spektaklu Teatr przygotował niespodzianki: losowanie nagród, ufundowanych przez gorzowskich sponsorów a w czasie przerwy możliwość sfotografowania się na ściance, stanowiącej tło teatralnego logo.

Reżyseria i scenariusz – Artur Barciś

Scenografia i kostiumy – Tatiana Kwiatkowska

Choreografia – Agnieszka Błaszkowska

Multimedia  –  Franciszek Barciś

Kierownictwo muzyczne – Marek Zalewski  

Reżyseria światła – Monika Sidor

Asystent reżysera  – Mikołaj Kwiatkowski

 

AKTORZY

 

Michał Anioł
Justyna Jeleń

Marta Karmowska

Mikołaj Kwiatkowski

Anna Łaniewska

Jan Mierzyński

Edyta Milczarek

Artur Nełkowski

Joanna Rossa

Marzena Wieczorek

 

ZESPÓŁ MUZYCZNY

Marek Zalewski, Arkadiusz Malinowski/ Paweł Czyrka, Mariusz Lipiński, Daniel Maternik, Patrycja  Kałużna,  Mariusz Nowaczyński

 

 

300 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.