IV Gorzowska Nadwarciańska Dycha

Do 11 czerwca prowadzone są internetowe zapisy do biegu: Gorzowska Nadwarciańska Dycha. Po tym terminie zapisy będą prowadzone w godzinach otwarcia biura zawodów, tj. w piątek i sobotę w siedzibie OSiR oraz w niedzielę (w dniu biegu) w biurze zawodów na Bulwarze Zachodnim, od godziny 7 do 9.

Jest to IV edycja największego biegu ulicznego w regionie.

Gorzowska Nadwarciańska Dycha wystartuje 18 czerwca o godz. 9.45. Trasa prowadzić będzie ulicami: Nadbrzeżną (Bulwar Zachodni), mostem Staromiejskim, Fabryczną, Waryńskiego, koło stadionu żużlowego, Kwiatową, Sielską, Spokojną, Śląską, Wawrzyniaka (park), przez most Staromiejski, Spichrzową do Nadbrzeżnej. Jedna pętla liczy 5 kilometrów; każdy zawodnik musi przebiec trasę dwa razy.

Najlepsi zawodnicy zostaną uhonorowani Pucharami Prezydenta Miasta oraz nagrodami pieniężnymi, ufundowanymi przez Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim.

W ubiegłym roku w do mety dobiegło 452 zawodniczek i zawodników. Za pośrednictwem internetu, zarejestrowało się już 350 osób. Internetowo można zapisać się do 11. czerwca. Po tym terminie, w godzinach otwarcia biura zawodów, tj. w piątek i sobotę w siedzibie OSiR oraz w niedzielę (w dniu biegu) w biurze zawodów na Bulwarze Zachodnim, od godziny 7.00 do 9.00.

Dla każdego zawodnika organizatorzy przygotowali bogaty pakiet startowy, w skład którego wchodzi koszulka techniczna biegowa, worek sportowy, bidon, żele i suplementy izotoniczne.

Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg, otrzymają pamiątkowe medale i wezmą udział w losowaniu cennych nagród rzeczowych. Zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci tygodnia ze Smaczną Dietą.

W trakcie biegu na stadionie żużlowym odbędzie się rywalizacją o tytuł najlepszego „Harta IV Gorzowskiej Nadwarciańskiej Dychy”.

Organizator dla wszystkich biegaczy i kibiców zapewnił dodatkowe atrakcje; występy na scenie umieszczonej na Bulwarze Zachodnim. Wystąpią: Cheerleaderki z II LO, Zespół Artystyczny „Buziaki” oraz Pesos Sax Fighter. Od wczesnych godzin porannych biegaczy i kibiców zagrzewać będzie muzyka grana przez DJ’a.

Sponsorem biegu jest Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wlkp. W organizację imprezy włączyła się również SE Bordnetze Polska, która posadzi w  mieście tyle drzew, ilu zawodników wystartuje w biegu.

/Info. wg Daniel Zieliński, OSiR Gorzów Wlkp./

 

321 total views, 2 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.