„KOBIETY MAFII” – OBRZYDLIWOŚĆ

– Obrzydliwość i wyuzdanie, zeszmacenie kobiety a także mężczyzny – takie opinie wygłaszali widzowie, którzy /nie wiem po co/ ale wytrwali do końca pseudo filmu pod nazwą „Kobiety mafii”. Dla kogo i w jakim celu został wyemitowany w Regionalnym Centrum Kultury, które finansowane jest z publicznych pieniędzy?

Czy naprawdę polska kobieta i polski mężczyzna są potworami w ludzkim ciele? Takie wrażenie można odnieść po obejrzeniu tylko fragmentu filmu niejakiego pana Vegi pt. „Kobiety mafii”. Fragmentu, ponieważ nie każdemu uda się przebrnąć do finału  /bo i po co/.

Rozumiem, że podobno wyprodukował za własne pieniądze ale nie rozumiem dlaczego emitowany jest w placówkach, które noszą nazwę kulturalne i utrzymywane są przez wszystkich Polaków.

Czy naprawdę nikomu to nie przeszkadza? Czy na takich filmach wychowywana powinna być młodzież, której oferuje się coś takiego w przystępnych godzinach za cenę 5 złotych?

Opisu pokazywanych obrzydliwości nie znajdzie się w internecie. Do oglądania filmów tego pana zachęca także Telewizja Polska.

Prezentacja odbyła się podczas festiwalu filmowego Kołobrzeg Suspense Film Festival 2018 roku, który odbywał się od 4 do 8 lipca.

Proponuję żeby pan reżyser wystawiał swoje filmy w prywatnym kinie, to będzie uczciwe.

230 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.