PROŚBA O POMOC DLA KORNELII

Informuje Marta Liberkowska Urząd Miasta Gorzowa Wlkp.

Zwracam się z prośbą o zainteresowanie tematem chorej małej gorzowianki. Do Urzędu Miasta  przyszedł dziadek dziewczynki, pan Janusz Bielawski z prośbą o wszelką pomoc!

Kornelia Bielawska to pięcioletnia dziewczynka, która zmaga się z ciężką chorobą. Cierpi na neuroblastomę – jeden z najgroźniejszych nowotworów.

Seria pozornie niegroźnych infekcji okazała się być początkiem choroby nowotworowej. Lekarze wykryli guz na prawym nadnerczu. Nie był duży, ale wyrządził ogromne spustoszenie – przerzuty do szpiku, kości, węzłów chłonnych, jamy brzusznej. Guz został wycięty, ale potem zaczęły się kolejne cykle chemii, bo w szpiku znaleziono jeszcze jakieś aktywne komórki nowotworowe. Dziewczynka jest po kilku chemioterapiach, ale musi kontynuować leczenie. Na sfinansowanie ostatniej części terapii rodzica Kornelii potrzebują prawie milion złotych. Dotychczas udało się zebrać 70 tysięcy, zatem brakuje jeszcze aż 961 tysięcy złotych.
Zbiórka jest prowadzona na stronie Fundacji SiePomaga: https://www.siepomaga.pl/dla-kornelki?fbclid=IwAR3z8Hcat8iQOZNZnPEiYeDCg10X7gOLZ033Dh2dVzC2uTU16kZoxSYSXGE#wplaty  Na wyraźną prośbę, przekazuję numery kontaktowe do bliskich małej gorzowianki:

Dziadek Janusz Bielawski 796 256 511

Tato Marcin Bielawski 502 708 791.

 

 

 

 

 

 

399 total views, 2 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.