MUZYCZNY PLAC ZABAW PRZED FILHARMONIĄ GORZOWSKĄ

Pl55Pla55PLACC55PLACcc55

Na placu przed Filharmonią Gorzowską pojawił się ciekawy plac zabaw dla dzieci. Pasje muzyczne najmłodsi mogą rozwijać porzez zabawę, wykorzystując ustawione tu instrumenty: cymbały, Fletnię Pana i bębny, wykonane z błyszczącej blachy.

Tu także znalazły się trzy rzeźby autorstwa Justyny Budzyn – nazwane „Gorzowską Orkiestrą Dętą”. Każda z postaci wykonana jest z połączenia metaloplastyki z mozaiką ceramiczną. Do niedawna rzeźby stały w Parku Róż, a teraz są w miejscu, w którym rozbrzmiewa muzyka.

Justyna Budzyn pisze o sobie: – Zawodowo jestem  twórczynią mozaik, rzeźb,  czasem wynalazków. Od 2001 jestem  związana głównie z mozaiką ceramiczną, rzeźbą ceramiczną, ceramiką architektoniczną, dekoracją wnętrz i ogrodów.
Uczestniczyłam w  międzynarodowych spotkaniach artystów muralu w Ameryce Południowej, w Chile i Kolumbii oraz kilku wystawach grupowych w Polsce, Anglii i Irlandii. Na co dzień realizuję zlecenia prywatne i publiczne, współpracując z architektami, konstruktorami,  projektantami wnętrz i ogrodów, stolarzami, spawaczami i innymi osobami związanymi z branżą budowlaną.
Fascynują mnie kontrasty między  materiałami i kształtami.
W moich pracach staram się uchwycić piękno i dialog jakie między nimi zachodzą – czytamy m.in na http://justynabudzyn.pl

323 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.