GALERIA BEZBRONNA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

SzlaSz na zdj. Daniel Adamski

Fot. Grzegorz Milewski

Galeria Bezbronna jest miejscem prezentacji prac z różnych dziedzin artystycznych. Wszyscy chętni twórcy mogą znaleźć miejsce do pokazania swoich wytworów. Pierwsza edycja odbyła  się w 2008 roku.  Za każdym razem wydarzenie jest organizowane w innym miejscu, a ściślej określając w innym pustostanie, bo to właśnie budynki, które przeznaczone są do rozbiórki albo sprzedaży albo do remontu ożywają dzięki twórcom a przede wszystkim dzięki odwiedzającym galerię gorzowianom podczas trwającego Nocnego Szlaku Kulturalnego.

W tym roku galeria ulokowana została w budynku po byłym Sanepidzie przy ul. Borowskiego 29. Czynna będzie od 29 czerwca do 1 lipca. Wernisaż zaplanowano na godz.  20.30,  wystawę będzie można oglądać do godz. 1 w niedzielę. Galeria Bezbronna czynna będzie również 1 lipca od godz.  17-20.

Twórcą i pomysłodawcą jest Daniel Adamski, absolwent katedry fotografii poznańskiej ASP. Jest miejscem prezentacji prac z różnych dziedzin artystycznych. Wszyscy chętni twórcy mogą znaleźć miejsce do pokazania swoich prac.

Oto niektóre prace gorzowskich twórców:

GALGGALEGALLGALLO

Zdj. Grzegorz Milewski

Więcej: na  https://www.facebook.com/przystan/photos/a.2468636359842536/2468638253175680/?type=3&theater 

WM wystawa

85 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.