ODWOŁANA SESJA RADY MIASTA GORZOWA WLKP.

RADA

Informuje Marta Liberkowska -Wydział Promocji i Informacji

Odwołana sesja Rady Miasta

W związku panującą sytuacją epidemiczną w kraju oraz z uwagi na zaostrzenie ograniczeń związanych z gromadzeniem się, przewodniczący gorzowskiej Rady Miasta Jan Kaczanowski zdecydował o odwołaniu zaplanowanej na środę (25 marca) sesji.

– W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju i dynamicznie rozprzestrzeniającym się wirusem COVID-19, kierując się poczuciem odpowiedzialności, bezpieczeństwem mieszkańców naszego miasta oraz biorąc pod uwagę rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r. mówiące o ograniczeniu liczebnym zgromadzeń podjąłem decyzję o odwołaniu zwołanej na 25 marca br. sesji Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Jestem przekonany, że gdy tylko zagrożenie minie i uporamy się z epidemią to na pewno nadrobimy wszelkie zaległości – tak przewodniczący Jan Kaczanowski uzasadnił swoja decyzję w piśmie skierowanym do radnych.

Jednocześnie zaapelował do radnych, by w najbliższych dniach także oni dawali jak najlepszy przykład swoim zachowaniem dla mieszkańców Gorzowa. By bez wyjątku stosowali się do zakazów i ograniczeń, wprowadzonych w kraju w związku ze stanem epidemii. – Stosujmy się do zaleceń władz, służb sanitarnych i medycznych, unikajmy bezpośrednich kontaktów, pomóżmy osobom starszym i samotnym – napisał przewodniczący Jan Kaczanowski.

Termin następnej sesji Rady Miasta będzie ustalony po dowołaniu działań, związanych z ograniczeniem rozprzestrzenienia się wirusa COVID-19.

 

162 total views, 2 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.