KONCERT Z OKAZJI XX DNIA PAPIESKIEGO W GORZOWIE WLKP.

NOWO

Z okazji XX Dnia Papieskiego obchodzonego pod hasłem TOTUS TUUS,  Parafialny Oddział Akcji Katolickiej działający przy kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, zaprasza 11 października na koncert w wykonaniu zespołu „Nowonarodzeni”.

Anna Cetnar-prezes POAK informuje, że o godz. 18.30 w kościele przy ul. Mieszka I w Gorzowie Wlkp. rozpocznie się Msza św. a po niej odbędzie się koncert.

Na stronie zespołu przeczytać można: – Jesteśmy zespołem muzyczno – ewangelizacyjnym. Jako pełna zaangażowania i oddania Bogu wspólnota mamy za sobą wiele doświadczeń w posłudze w Kościele katolickim. ………. . Na co dzień jesteśmy paczką zgranych przyjaciół, gdzie każdy z nas prowadzi życie zanurzone w Duchu Świętym, dlatego siłą naszego zespołu jest duchowość charyzmatyczna………. . Połączenie pasjonatów muzyki, miłośników uwielbienia oraz zawodowych muzyków daje zgraną armię walczącą o ludzkie serca tymi talentami, które Bóg w nas włożył.

Zespół działa przy parafii pw. św. Antoniego Padewskiego i św. Stanisława Kostki. Jest to parafia prowadzona przez zakon Braci Mniejszych Kapucynów, znany jako „Biały Kościółek”. Proboszczem jest o. Krzysztof Gajewski.

368 total views, 2 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.