BIEGACZKA KORNELIA LESIEWICZ U PREZYDENTA GORZOWA WLKP.

KOR

 Info wg Wydział Promocji i Informacji

Prezydent miasta Jacek Wójcicki podziękował biegaczce Kornelii Lesiewicz za emocje, które na bieżni przyniosła gorzowianom i za sukcesy, z których są dumni.

Młoda zawodnicza AZS AWF Gorzów ostatnio dostarczyła swoim kibicom wielu emocji. Najpierw w lutym, podczas Halowych Mistrzostw Polski, pobiła rekord kraju juniorek, osiągając najlepszy wynik w historii europejskich zawodniczek w jej wieku. W marcu w Toruniu wywalczyła ze sztafetą 4 x 400 metrów, podczas halowych mistrzostw Europy, brązowy medal.

Gratuluje i w imieniu mieszkańców Gorzowa proszę o jeszcze – tak prezydent Jacek Wójcicki przywitał Kornelię podczas spotkania w Urzędzie Miasta. Kornelii towarzyszył trener Sebastian Papuga i mama.

Kornelia opowiedziała o przygotowaniach do zawodów i największym marzeniu, jakim jest występ w reprezentacji Polski podczas igrzysk olimpijskich w Tokio.

Jestem przekonany, że Twoja kariera dopiero się zaczyna i jeszcze przez wiele lat będziemy mieli okazję wspierać Cię i kibicować, a także nagradzać za największe sukcesy – zapewnił prezent Wójcicki i przekazał Kornelii decyzję o przyznaniu jej nagrody za szczególne osiągnięcia sportowe w ubiegłym roku oraz stypendium sportowe na rok 2021.

Dodatkowo Miasto zawrze z Kornelią umowę na promocję i włączy młodą zawodniczkę do grona ambasadorów kampanii GORZÓW #StądJestem. To zaplanowane na kilka lat działanie wizerunkowo-promocyjne z wykorzystaniem autorytetu i wizerunku znanych i lubianych mieszkańców Gorzowa lub z miastem związanych.

W spotkaniu z mistrzynią biegania prezydentowi towarzyszyła wiceprezydent Małgorzata Domagała oraz dyrektor Wydziału Sportu UM Piotr Guszpit.

Fot. Łukasz Kulczyński

627 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.