GORZÓW BĘDZIE KONTYNUOWAŁ KONFERENCJE KOBIET

Konf Kobiet 1

fot. UM Gorzów

 Gorzów będzie kontynuował Konferencje Kobiet, których inicjatorką była niedawno zmarła  prezes fundacji Czysta Woda  radna Grażyna Wojciechowska. 

26 maja odbędzie się kolejna XVII konferencja. Jak informuje rzecznik prasowy Wiesław Ciepiela Urząd Miasta zawsze pomagał przy organizacji, dlatego zdecydowano, że wydarzenie będzie kontynuowane.  

Konferencje Kobiet poświęcone są tematyce m.in zdrowia, rodzinie, relacji społecznych, rozwoju osobistego i zawodowego.

– Wiemy, jak ważna dla nas, dla mieszkańców naszego miasta była coroczna Konferencja Kobiet, którą dotychczas organizowała radna Grażyna Wojciechowska. Jako urząd miasta byliśmy mocno zaangażowani w jej przygotowanie, stąd pomysł, by kontynuować tę ideę – powiedziała Małgorzata Domagała, wiceprezydent Gorzowa. – Już rozpoczęliśmy przygotowania, powołaliśmy komitet organizacyjny kolejnej, tym razem siedemnastej już konferencji kobiet. Organizujemy ją 26 maja, w Dniu Matki. Już zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych. 

– Chcemy porozmawiać o sile kobiet, ale też o sprawach, które są ważne, by ta siła była w nich,
o zdrowiu, o ich rolach w społeczeństwie, o wpływie kobiet na życie społeczne. Ale chcemy również usłyszeć doświadczenia, nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Będziemy chcieli zaprosić do udziału w konferencji ekspertów z zakresu zdrowia i innych ważnych dziedzin społecznego życia, porozmawiać o tym, co się zadzieje w przyszłości. Te kilka miesięcy do maja pozwoli nam na dobre przygotowanie do konferencji – dodaje wiceprezydent Domagała.

188 total views, 2 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.