PREZYDENT GORZOWA PODZIĘKOWAŁ ORGANIZATOROM PRZEDŚWIĄTECZNEGO JARMARKU

dyr Tomaszewicz1

Na zdj. Podziękowanie odbiera dyr teatru Jan Tomaszewicz

Prezydent Gorzowa Wielkopolskiego Jacek Wójcicki wręczył listy z podziękowaniami, organizatorom przedświątecznego jarmarku, który odbywał się przez kilka dni grudnia na Placu Katedralnym. Organizatorzy jarmarku spotkali się z prezydentem miasta w siedzibie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Podziękowania odebrali m.in. z-ca dyr Adriana Chodarcewicz z Centrum Edukacji Artystycznej, dyr. Miejskiego Centrum Kultury Sylwia Beech, Jolanta Serbakowska przewodnicząca Zarządu Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii oraz dyr. Teatru im. Juliusza Osterwy Jan Tomaszewicz.

Głównym organizatorem jarmarku, który odbywał się w ramach imprez organizowanych pod hasłem „Gorzów blisko świąt” był Gorzowski Rynek Hurtowy.

Mieszkańcy miasta mogli wysłuchać muzycznych koncertów, kupować i zwiedzać stoiska m.in. z rękodziełem, ozdobami, ceramiką, a także z wyrobami czekoladowymi. Jarmarczni goście mogli się napić gorącej herbaty i kawy, posmakować tradycyjnych świątecznych pierników, wziąć udział w Święcie Aniołów i konkursie na domek z piernika.

Wśród wyróżnionych instytucji znalazły się m.in. instytucje, które wsparły finansowo imprezę ale przede wszystkim te, które zorganizowały występy, pokazy czy konkursy. Wśród nich list z podziękowaniem otrzymała Justyna Pawlak – dyr. Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie, która z kolei zapewniła, że będzie odwiedzać podległe placówki aby im podziękować za włożony wkład pracy. Pani dyr. odwiedzi m.in. środowiskowe domy samopomocy i warsztaty terapii zajęciowej, których uczestnicy także mieli swój wkład w urozmaiceniu jarmarku.

 

1,631 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.