ZMIANA MIEJSCA POBIERANIA WYMAZÓW W GORZOWSKIM SZPITALU

sz

Od środy (2 września) punkt pobierania wymazów w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dla osób zgłaszających się hospitalizacji, osób wyjeżdżających do sanatoriów oraz studentów w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. zostaje przeniesiony z namiotu przy szpitalu do byłego punktu krwiodawstwa (obok budynku rehabilitacji) przy ul. Dekerta.

– Warunki pogodowe są coraz mniej korzystne, a my chcemy zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno naszych pacjentów jak i personelu medycznego – mówi Jerzy Ostrouch, prezes gorzowskiej lecznicy. – Namiot był rozwiązaniem tymczasowym. Budynek po Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa od miesięcy stał pusty, teraz znów będzie służył pacjentom.

W nowym miejscu dla pacjentów przygotowane zostały dwie poczekalnie (po jednej dla dorosłych i dzieci), toalety, punkt poboru wymazów i pokój socjalny dla personelu.

– Do tej pory pacjenci byli obsługiwani w namiocie. Choć robiliśmy wszystko co w naszej mocy, by było inaczej, stworzone tam warunki nie należały do komfortowych. Teraz będzie znacznie lepiej – dodaje Robert Surowiec, wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

31 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.