OJEJ, MURZYNKA

 SZYMANO5WASZ55

Łatwa, lekka i przyjemna, tak przed chwilą zareklamowałam książkową pozycję Ojej, Murzynka Wandy Szymanowskiej, na prośbę mojej przyjaciółki o niedołującą lekturę na szarobure, listopadowe dni.

– Proszę bardzo, właśnie skończyłam czytać i gorąco polecam. Przy okazji proponuję bezpośredni kontakt z pisarką a także z Wydawnictwem Białe Pióro, w którym również książkę można nabyć.

Przyjemniej jest odczuwać niedosyt niż przesyt. Zatem jestem w całkiem miłej atmosferze wspomnień z podróży do Kenii, w której chętnie jeszcze bym pobyła z bohaterką: Afropolką! – Coś nowego? Ktoś nowy? Aaaa! Zatem warto poczytać!

Pisarka zręcznie tę niedogodność bilansuje, następnie przenosząc czytelnika w inne realia niż afrykańskie klimaty, wplatając zabawne ale czasem i przykre wątki, które pokazują zalety i obnażają  wady oraz słabości człowieczeństwa. Samo życie.

Jak na tę porę roku, okładka jest zachwycająca. Promienieje pogodą nie tylko ducha, ubarwia otoczenie, wywołuje miłe skojarzenia.

No i jeszcze ta zakładka. Nie potrzeba na gwałt szukać kawałka gazety, pocztówki czy strzępka  zapisanej koperty.  Exclusive.

Wanda Szymanowska – autorka powieści obyczajowych, przez wiele lat była nauczycielką języka polskiego, języka niemieckiego i przedmiotów artystycznych.

Więcej o Autorce można przeczytać tu: http://wandamilewska.pl/?p=10885

501 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.