WYJĄTKOWY NUMER GORZOWSKICH WIADOMOŚCI SAMORZĄDOWYCH

GW5

Jest już dostępny marcowy numer Gorzowskich Wiadomości Samorządowych. To wyjątkowy egzemplarz; ostatni przed zmianą jego formuły, nakładu i charakteru, a okładka powstała w wyniku zwycięskiej licytacji w 29. finale WOŚP.  

Gorzowskie Wiadomości Samorządowe wydawane są od 1999 roku. W tym czasie kilkakrotnie zmieniała się ich formuła; liczba stron, jakość papieru czy profil. Po ponad pięciu latach utrzymywania pisma w obecnym formacie, planujemy jego odświeżenie.

Zmieni się jego charakter; z informacyjnego na obyczajowo – społeczny, na łamach GWS częściej będziemy prezentować sylwetki gorzowian, ciekawe wydarzenia oraz inicjatywy kulturalne, społeczne oraz sportowe. Rozważamy również zmianę cyklu wydawniczego gazety.

Pismo czeka metamorfoza, dlatego kolejny numer bezpłatnej gorzowskiej gazety samorządowej pojawi się dopiero w lipcu. W tym czasie będziemy pracować nad zmianą formatu, opracujemy zasady nowego cyklu wydawniczego i zakres tematyczny artykułów. To będą zmiany na lepsze, dlatego warto czekać na nowy numer.

Na łamach marcowego numeru, ostatniego przez zmianami, wywiad z dr. hab. Dariuszem Rymarem o niełatwej drodze budowania polskości w poniemieckim Gorzowie, tuż po zakończeniu II wojny światowej, krótkie przypomnienie historii pionierów miasta oraz plany miejskich uroczystości z okazji przypadającego 28 marca Dnia Pioniera.

Ponadto zawiera zaproszenie do udziału w 10 jubileuszowej edycji Budżetu Obywatelskiego i do dyskusji o ważnym dla miasta dokumencie „Strategia Rozwoju Gorzowa Wielkopolskiego 2030”. W numerze przeczytamy również o miejskich „zielonych” inicjatywach, podsumowaniu rozszerzenia Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego MOF Gorzów oraz o trwających w mieście inwestycjach.

Po odbiór Gorzowskich Wiadomości Samorządowych zapraszamy m.in. do Urzędu Miasta.

Wydział Promocji i Informacji

 

134 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.