W GORZOWSKIM TEATRZE KONCERT NA RZECZ KATEDRY

KAT12

Dwa miesiące po wybuchu pożaru w zabytkowej wieży katedry pw. Najświętszej Maryi Panny w Gorzowie Wlkp. , Teatr im. Juliusza Osterwy organizuje  koncert poświęcony darczyńcom gorzowskiej fary. Na Scenie Letniej 1 września  o godz. 19.00 rozpocznie się wspólna zabawa przy polskich i włoskich przebojach w wykonaniu rodzimych aktorów. Gościem specjalnym programu będzie Władysław Grzywna.

Dyrekcja teatru zaprasza wszystkich gorzowian, podkreślając, że tym koncertem teatr pragnie podziękować tym, którzy zaangażowali się w pomoc na rzecz katedry. Zarówno służbom mundurowym, którzy z narażeniem życia walczyli z żywiołem, jak i tym, którzy wsparli bądź mają zamiar wesprzeć finansowo inicjatywę odbudowy kościoła zniszczonego podczas pożaru.

Natomiast 2 i 3 września o godz. 19.00 na scenie im. I. i T. Byrskich rozpoczynać się będzie spektakl „Żona potrzebna od zaraz” sztuka Edwarda Taylora w reż. Zdzisława Derebeckiego.

„Żona potrzebna od zaraz“ w reż. Zdzisława Derebeckiego to doskonała, inteligentna komedia, pełna błyskotliwego humoru słownego i sytuacyjnego. To gwarancja znakomitej zabawy, śmiechu oraz odrobiny ironii i uszczypliwości. Cena biletów” N 35 zł U 30 zł

 

297 total views, 3 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.