GORZOWSKI POWIEW W KANSAS

FG w Kansas

Na fb umieściłam fotomontaż: wachlarz z napisem Koncert Inauguracyjny w Filharmonii Gorzowskiej 18 maja 2011 r.  i podpisałam: „Gorzowski powiew w Overland Park. Kolejną rocznicę powstania Filharmonii Gorzowskiej „obejdę” właśnie tu z tym wachlarzem z 18 maja 2011”. Jednym z lajkowiczów był Ryszard Bronisz, który napisał mi, że był pomysłodawcą filharmonicznego gadżetu, a o tym pomyśle opowie mi po moim  powrocie do Gorzowa. Nie mogę tak długo czekać. Wymogłam :), żeby natychmiast mi opowiedział. Uprzejmie zatem napisał, za co serdecznie mu dziękuję.

„W 2011 roku byłem czynnym zawodowo prezesem Gorzowskiego Rynku Hurtowego S.A.. Kończyła się budowa obiektu Gorzowskiej Filharmonii i snuto plany  uroczystego jej otwarcia. Ponieważ moje wielokrotne udziały w koncertach  i przedstawieniach operowych w różnych salach koncertowych i  operach w Europie a nawet w Buenos Aires (Teatro Colon) dały mi poznać „rolę” jaką odegrały (może mało znaczące) wachlarze. Widziałem w tych obiektach, wystawy wachlarzy pamiątkowych mających nawet ponad sto lat, na których składane były autografy wybitnych twórców spektakli i najlepszych wykonawców.

Postanowiłem w ramach reklamy swojej firmy zrobić coś podobnego na wzór i podobieństwo, jako wkład upamiętniający „Koncert Inauguracyjny” Filharmonii Gorzowskiej. Jedna z pracownic zajmująca się marketingiem nawiązała kontakt z firmą (nie chińską), która  po uzgodnieniach technicznych wykonała 500 egzemplarzy tych wachlarzy. Zostały one przekazane kierownictwu FG do dyspozycji. Dalej już nas i mnie nie informowano co się z nimi stało i kto je otrzymał.

Stwierdziłem, że  nie tak to sobie wyobrażałem. Ale Gorzów to przecież …

Dlatego jak zobaczyłem to u Ciebie to moja reakcja była natychmiastowa. Mam jeszcze zdjęcia projektów tego wachlarza i inne dokumenty”.

Ryszard Bronisz

1,071 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.